SCHODY RINTAL – W PAŹDZIERNIKU PORĘCZE I BALUSTRADY -20%

SCHODY RINTAL – W PAŹDZIERNIKU PORĘCZE I BALUSTRADY -20% SCHODY RINTAL – W PAŹDZIERNIKU PORĘCZE I BALUSTRADY -20% SCHODY RINTAL – W PAŹDZIERNIKU PORĘCZE I BALUSTRADY -20%
Dodaj do ulubionych
Raport
1000.00 zł Dostępne
Schody RIntal
Opublikowano: Październik 20, 2020

SCHODY RINTAL – W PAŹDZIERNIKU PORĘCZE I BALUSTRADY -20%

Opublikowano: Październik 20, 2020 | Kategoria: Pozostałe | Miasto:: Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

Schody Rintal to nie tylko stopnie, to również poręcze i balustrady. Ich forma i wygląd stanowią o charakterze wnętrza i sprawiają, że poruszanie się po nich jest wygodne i bezpieczne. Tylko teraz możecie Państwo zainwestować w nowoczesne schody Rintal z niepowtarzalnymi poręczami i balustradami w okazyjnej cenie. W październiku obowiązuje wyjątkowa PROMOCJA - PORĘCZE i BALUSTRADY -20%. Od 01.10 do 31.10.2020 r. możecie Państwo skorzystać ze zniżki w wysokości 20% na zakup poręczy i balustrad pod warunkiem zakupu schodów z montażem.Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami promocji, a także ze wzbogaconą o nowe modele schodów ofertą Rintal. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej: www.rintal.pl.

Doradcy Rintal są do dyspozycji na terenie całego kraju. Pomiar, projekt oraz fotorealistyczna wizualizacja schodów GRATIS!