Dodaj do ulubionych
Raport
Proszę o kontakt Dostępne
Ewa
[email protected]
Opublikowano: Luty 3, 2021

Koordynator projektów EFS

Opublikowano: Luty 3, 2021 | Kategoria: Praca umysłowa | Miasto:: Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Poland

Project Hub sp. z o.o. to firma specjalizująca się w pozyskiwaniu i realizacji projektów EFS.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy do zespołu osób na stanowisko Koordynatora Projektów EFS w Województwie Warmińsko-Mazurskim

Szukamy osoby, która jest samodzielna, lubi ludzi (częsty kontakt z klientami) i zna specyfikę projektów EFS (im więcej dokumentów, tym lepiej).

Zakres obowiązków Kierownika projektów EFS:

• Zarządzanie realizacją projektów od strony merytorycznej i finansowej
• Realizacja projektów zgodnie z harmonogramem i budżetem
• Nadzór nad zgodnością projektu z wnioskiem o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów współfinansowanych z EFS
• Kompleksowe sporządzanie wniosków o płatność
• Kontakt z Instytucją Pośredniczącą.

Wymagania wobec Kierownika projektów EFS:

• Wykształcenie wyższe
• Aktualna i praktyczna wiedza z zakresu projektów EFS
• Min. roczne doświadczenie w realizacji projektów EFS
• Mobilność (prawo jazdy kategorii B)
• Wysoka kultura osobista, samodzielność, skrupulatność rzetelność.

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
• Dobrą atmosferę w zespole
• Nadzór szefa, z którym można merytorycznie dyskutować

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 28.02.2021 roku CV i Listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres [email protected] z dopiskiem: „Koordynator projektów EFS”