Specjalista ds. zakupów surowca drzewnego

Dodaj do ulubionych
Raport
Proszę o kontakt Wygasłe
Anna
Opublikowano: Marzec 12, 2021

Opublikowano: Marzec 12, 2021 | Kategoria: Praca umysłowa | Miasto:: Sieluń, mazowieckie, Poland

GRILL-IMPEX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.
z siedzibą pod adresem 06-231 Młynarze, Sieluń 4A
zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kaszewiec (pow. makowski)

Opis stanowiska:
- poszukiwanie dostawców surowca
- zakup surowca drzewnego ( zrzyny, opuły)
- prowadzenie negocjacji cenowych z dostawcami w określonym budżecie
- organizacja transportu zakupionego surowca
- nadzór nad umowami zakupów
- sporządzanie harmonogramu dostaw w celu zachowania płynności produkcji
- nawiązywanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z dostawcami
- praca głównie w terenie

Nasze wymagania wobec Ciebie:
- wykształcenie wyższe
- 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dobra znajomość MS Office ( w szczególności Microsoft Excel )
- umiejętności analityczne, prowadzenia negocjacji i utrzymywania kontaktów handlowych, umiejętność pracy w zespole
- samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
- umiejętność pracy w sytuacji presji czasu

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- motywacyjne wynagrodzenie
- pracownicy objęci są dobrowolnym ubezpieczeniem finansowanym przez pracodawcę
- narzędzia niezbędne do pracy
- pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [email protected] ze wskazaniem stanowiska
Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli o następującej treści:

"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych - dalej RODO informuję, iż:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grill-Impex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Sieluń 4A, 06-231 Młynarze kontakt: [email protected]@grill-impex.com.pl,
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody;
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na dane stanowisko, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacjach;
- posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy: [email protected]